Tu byliśmy: Konwent First Stop Polska 2023

Spotkania stanowią niezwykle istotną część naszej działalności. To właśnie podczas takich wydarzeń, nawiązujemy bezpośrednią interakcję z naszymi partnerami. Dzielimy się naszymi pomysłami oraz zdobywamy nową wiedzę i doświadczenie. To okazja do budowania trwałych relacji i wzmacniania współpracy. Na początku października byliśmy na Konwencie First Stop Polska 2023.

W dniach 3-4 października, mieliśmy przyjemność wzięcia udziału w wyjątkowym konwencie motoryzacyjnym. To wydarzenie zostało zorganizowane specjalnie dla partnerów firmy First Stop Polska. Odbyło się w urokliwym otoczeniu Fabryki Wełny w Pabianicach, nieopodal Łodzi, gdzie spędziliśmy niezwykle produktywny czas, wymieniając się cennymi doświadczeniami.

Konwent w Fabryce Wełny w Pabianicach
Stoisko VISEE na Konwencie First Stop Polska 2023

W trakcie trwania konwentu, mieliśmy okazję zaprezentować nasze produkty, m. in. Nowe Wycieraczki VISEE MultiSet, o których pisaliśmy tutaj. Prowadziliśmy także intensywne dyskusje. W rezultacie mieliśmy okazję nawiązać nowe kontakty i wymienić się wiedzą z innymi dostawcami z różnych regionów Polski. Nie zapomnieliśmy również o naszych gościach, rozdając aż 100 toreb z wyhaftowanymi logotypami naszych marek: VISEE i VOGO, a także logo First Stop Polska. Film z ich produkcji znajduje się na naszym kanale Tik Tok oraz Youtube.

Dzięki tej owocnej wymianie doświadczeń i udziałowi w inspirujących debatach, nasza firma zyskała głębsze zrozumienie potrzeb rynku i jest teraz lepiej przygotowana na przyszłe wyzwania. Nasza pasja do motoryzacji i zaangażowanie w dostarczanie Wam produktów najwyższej jakości pozostają naszym nadrzędnym celem.

VISEE MultiSet

Na zakończenie serdecznie dziękujemy organizatorom i partnerom tego wydarzenia za możliwość udziału oraz piękne zdjęcia. Niewątpliwie cieszymy się z naszej owocnej współpracy! Zapraszmy do oglądania dalszej fotorelacji. Do zobaczenia!