Dotacje UE

BLOG

Blog

SYNERGY – wycieraczka BEZ WAD?!

Wycieraczka SYNERGY na szybie w deszczu

Projektowanie wycieraczek samochodowych to proces skomplikowany, który wymaga uwzględnienia wielu czynników. Głównym celem jest stworzenie produktu, który skutecznie usuwa wodę, śnieg, i brud z szyby, jednocześnie zapewniając trwałość i estetykę. Stale dążymy do stworzenia idealnego, a przynajmniej prawie idealnego produktu, który sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających kierowców. Przedstawiamy Wam rewolucyjną wycieraczkę SYNERGY, która stanowi harmonię między cechami charakterystycznymi dla wycieraczek płaskich i szkieletowych. Projektując naszą hybrydę, zespół inżynierów skupił się na stworzeniu produktu, który nie tylko idealnie spełnia swoje zadanie, ale także wyróżnia się trwałością, estetyką i innowacyjnością.

Czytaj więcej

AQUATEC vs ECONO – NOWOCZESNOŚĆ kontra TRADYCJA

Wycieraczki szkieletowe i płaskie

W świecie wycieraczek istnieje wiele różnych opcji do wyboru. W naszej ofercie tylko na przednią szybę znajdziesz aż 6 rodzajów. Dwie główne kategorie wycieraczek, które często stają do rywalizacji, to wycieraczki płaskie (inaczej zwane również bezszkieletowymi) i wycieraczki szkieletowe. Oba typy wycieraczek mają swoje unikalne cechy, zalety i wady, które warto rozważyć, zanim podejmiemy decyzję o ich zakupie. Dzisiejszy wpis na blogu poświęcony jest konfrontacji AQUATEC’a i ECONO, czyli nowoczesność kontra tradycja w świetle wycieraczek samochodowych.

Czytaj więcej

Tu byliśmy: Konwent First Stop Polska 2023

Spotkania stanowią niezwykle istotną część naszej działalności. To właśnie podczas takich wydarzeń, nawiązujemy bezpośrednią interakcję z naszymi partnerami. Dzielimy się naszymi pomysłami oraz zdobywamy nową wiedzę i doświadczenie. To okazja do budowania trwałych relacji i wzmacniania współpracy. Na początku października byliśmy na Konwencie First Stop Polska 2023.

Czytaj więcej

Kiedy i jak wymienić wycieraczki samochodowe?

Wymiana wycieraczek do szyb samochodowych to kluczowy element dbania o bezpieczeństwo podczas jazdy. Czy wiesz, kiedy i jak wymienić wycieraczki samochodowe? W dzisiejszym wpisie postaramy się odpowiedzieć na te pytania, abyś mógł cieszyć się klarownym widokiem na drogę i uniknąć niebezpiecznych sytuacji na mokrej czy zabrudzonej nawierzchni.

Czytaj więcej

Jak najlepiej myć samochód w 5 krokach!

myć_brudny_samochód_

Samochód po podróżach wakacyjnych wymaga czyszczenia. Czy wiesz jak najlepiej myć samochód? Jak przywrócić blask i chronić jego wygląd na dłużej? Dowiedz się w 5 krokach jak osiągnąć doskonały efekt!

Czytaj więcej

LATO – wycieraczki zadbane?!

Wycieraczki na szybie podczas lata

Wycieraczki samochodowe i lato… czy w tym okresie wycieraczki nie odpoczywają!? Choć obecnie zmagamy się z suszą, a wycieraczki nie muszą pracować, wakacyjne miesiące nie należą do lekkiego okresu dla nich. Gumowa powierzchnia wycieraczek starzeje się i staje się podatna na uszkodzenia, szczególnie pod wpływem wysokich temperatur. W jaki sposób możemy zadbać o żywotność naszych wycieraczek? Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej!

Czytaj więcej

SMARTCLICK-NIJ wycieraczki MULTISET!

Oto rewolucja w świecie wycieraczek samochodowych. Przygotuj się na zmianę, która sprawi, że nie będziesz musiał już martwić się o trudności z zamontowaniem wycieraczek czy ich nieodpowiednią długością. Właśnie to czyni Multisety tak wyjątkowym i innowacyjnym produktem na rynku. Co jeszcze sprawi, że będziesz go chciał? Przeczytaj wpis i się przekonaj!

Czytaj więcej

SMUGI na szybie, a NOWE WYCIERACZKI?

Smugi na szybie samochodowej to fragmenty wody lub płynu, które nie zostały zebrane przez pióra wycieraczek. Są najczęściej oznaką zużycia wycieraczki. Przez trudne warunki atmosferyczne, takie jak opady deszczu, śniegu, czy też niskie i wysokie temperatury, guma w piórze wycieraczki traci swoją właściwość i nie jest na tyle elastyczna, aby zebrać wodę z tafli szkła. Gdy widzimy i słyszymy pierwsze oznaki zużycia wycieraczek to myślimy o ich wymianie. Oczekujemy, że po tej zmianie widoczność na drodze diametralnie się polepszy. A co, jeśli wymieniłeś wycieraczki, a na szybie nadal zostają smugi? Czy na pewno winne są wycieraczki? A może coś innego? Sprawdź co takiego ma wpływ!

Czytaj więcej