Dotacje UE

O NAS

NASZA HISTORIA

Nasza historia rozpoczęła się w 2009 roku od momentu wprowadzenia na rynek pierwszej linii wycieraczek marki VISEE. Od tamtej pory nieustannie się rozwijamy podążając za licznymi wskazówkami naszych klientów, dzięki czemu staliśmy się ekspertami w swojej branży. Proponujemy rozwiązania, które zmieniają się wraz z wymaganiami rynku jednocześnie ciągle podążając za nowinkami technologicznymi. I właśnie to wyróżnia nas na tle konkurencji.

O nas - piktogramy

KIM JESTEŚMY?

Ludźmi pełnymi pasji i zaangażowania, którzy potrafią łączyć empatię z technologią, a tym samym lepiej zrozumieć potrzeby klientów. Zdobyte doświadczenie i zgromadzona wiedza pozwoliły na skuteczne wdrażanie innowacyjnych rozwiązań. Posiadamy własne unikalne rozwiązania w konstrukcji wycieraczek chronione patentami. Obecnie nasz asortyment to kilka linii produktowych, które charakteryzuje odrębny design, konstrukcja oraz materiały użyte w procesie produkcji. Posiadając tak zbudowaną ofertę jesteśmy w stanie zadowolić każdego, począwszy od tych przykładających szczególną uwagę do ceny, aż po tych najbardziej wymagających, ceniących najwyższą trwałość oraz atrakcyjny design.

Aktualnie działamy w Polsce oraz w kilku europejskich krajach. Marka VISEE to najchętniej wybierane wycieraczki szyb samochodowych i najszybciej rozwijający się producent na polskim rynku. Wysoką jakość naszych produktów potwierdzają pozytywne komentarze oraz liczne nagrody przyznawane przez konsumentów.

Naszą największą siłą są ludzie, pasjonaci z masą dobrych pomysłów, ale przede wszystkim świetnie znających się na produkcie. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami lub porozmawiaj z jednym z naszych doradców technicznych w rynku. Chętnie pomożemy Ci wybrać produkt dopasowany do Twojego auta oraz indywidualnych oczekiwań i potrzeb.