Dotacje UE

DESIGN

INNOWACYJNE PRODUKTY

Marka VISEE to innowacyjne produkty, skoncentrowane na użytkowniku – jego potrzebach, oczekiwaniach i obserwacji w trakcie posługiwania się produktem. Mimo tego, że nieustannie pracujemy nad ulepszeniem i poszerzeniem naszego asortymentu, filozofia designu pozostaje ta sama. U jej podstaw leży staranność, aby codzienność zmienić w niezapomniane chwile i wyjątkowe wspomnienia. Umieszczenie człowieka w centrum naszej filozofii designu pozwala podnieść kwestie komfortu i bezpieczeństwa podróżowania a zarazem stworzyć produkt niebanalny charakteryzujący się opływowym i dynamicznym kształtem, gdzie odważna i smukła bryła jest zintegrowana z linią samochodu.

Szkic wycieraczki szyb samochodowych

FILOZOFIA DESIGNU

Głównym zadaniem designerów jest opracowanie innowacyjnego, funkcjonalnego i ergonomicznego produktu, którego design cechuje się płynnymi przejściami oraz załamaniami powierzchni, tworząc spójną konstrukcję wycieraczki.

Nasze produkty to sztuka perfekcyjnego łączenia materiałów oraz tekstur, gdzie niepowtarzalny kunszt wykonania sprawia, że powstaje zwarta, zintegrowana i elastyczna konstrukcja.

Duży nakład pracy, poświęca się na integracji łagodnych linii geometrii elementów pióra wycieraczki z dynamiczną i wyrafinowaną stylistyką obecnych na rynku modeli samochodów. Zależy nam, aby nasze produkty swoją stylistyką nie odbiegały od dzisiejszych trendów i potrzebami użytkowników, którzy poszukują produktów nie tylko solidnych i trwałych, lecz także przykuwających wzrok.

Oferowane przez nas produkty to szeroki zakres długości i różnorodność mocowań prezentujących spójny styl.