1. Jak dobiorę wycieraczki odpowiednie dla mojego auta?

To bardzo proste, wystarczy wybrać odpowiednią zakładkę w wyszukiwarce, markę, model oraz rocznik i nacisnąć SZUKAJ. W wynikach otrzymamy dobrane odpowiednie mocowania, długości oraz dostępne linie produktowe wycieraczek.

2. Gdzie mogę kupić wycieraczki VISEE?

W celu wyszukania najdogodniejszej lokalizacji oferującej wycieraczki VISEE w pierwszej kolejności należy wyszukać odpiwednie wycieraczki za pomocą wyszukiwarki. Następnie przy wybranej lini produktowej kliknąć „Zobacz, gdzie możesz kupi” po czym udostępnić przeglądarce WWW swoją lokalizację, podać kod pocztowy, miejscowość lub dokładny adres i nacisnąć SZUKAJ.

3. Czy wycieraczki VISEE są drogie?

Opinie naszych klinetów świadczą o tym, że nasze produkty oferowane są w przystępnych cenach. Wielu Partnerów sprzedaży VISEE oferuje dodatkowy rabat, wystarczy pobrać kupon rabatowy, aktywować i zrealizować go w punkcie sprzedaży podczas zakupu.

4. W jaki sposób mogę pobrać kupon rabatowy?

Chcąc pobrać kupon rabatowy należy w wyszukiwarce wycieraczek ustawić markę, model, rocznik i wyszukać. W wynikach wyszukiwania, przy wybranej według własnych preferencji lini produktowej kliknąć „Zobacz gdzie możesz kupić” podać swoją lokalizację i ponownie nacisnąć przycisk „SZUKAJ”. Z otrzymanych wynikow wybrać dogodny Punkt Sprzedaży i kliknąć obok niego „POBIERZ KUPON”, następnie należy aktywować wybrany kupon w jeden z trzech możliwych sposobów i gotowe.

5. Na które wycieraczki mam się zdecydować?

Wybór odpowiedniej lini wycieraczek VISEE powinien być zgodny z Państwa oczekiwaniami, opis cech poszczególnych lini produktowych zawarty jest na stronie głównej w kategorii LINIE PRODUKTOWE.

6. Posiadam nowe auto z salonu czy dostanę do niego wycieraczki VISEE?

Tak, staramy się aby nasza oferta była w stanie sprostać wszystkim Państwa oczekiwaniom. Produktowo jesteśmy w stanie zapewnić dostępność wycieraczek prawie do 100% aut poruszających się po naszych drogach, od samochodów najnowszej generacji z bieżących roczników po auta starsze.

7. Jaka jest różnica między wycieraczką tradycyjną/szkieletową a płaską/bezprzegubową?

Różnica jest zasadnicza w kilku aspektach dotyczących produktu: konstrukcji, designie a także w samym działaniu. Wycieraczka płaska posiada bardziej zwartą budowę a w związku z tym mniej podatną na uszkodzenia mechaniczne (lód, śnieg). Jest niższa oraz nie posiada perforacji w związku z tym mniej hałasuje podczas szybkiej jazdy. Wycieraczka płaska dzięki spojlerowi na całej długości efektywniej działa przy wyższych prędkościach a także ze względu na swoją budowę i równe rożłożenie docisku pióra do szyby wolniej się zużywa w stosunku do wycieraczek o konstrukcji szkieletowej, które sa podprate w 4 lub 8 punktach w związku z czym dystrybucja siły docisku nie jest tak płynna.

8. Ile czasu wycieraczki VISEE będą sprawnie działać na moim aucie?

Ciągle pracujemy nad polepszeniem jakości naszych produktów, przy optymalnym użytkowaniu wycieraczki, każda z wybranych linii produktowych będzie spełniać swoją rolę przynajmniej rok czasu. Na spadek efektywności wycierania składa się wiele czynników, takich jak: przyspieszone zużycie krawędzi ostrza wycieraczki przez używanie wycieraczki na suchej szybie, wystawienie na długotrwałe działanie promieniowania UV zawartego w świetle słonecznym wpływa na przyspieszone starzenie gumy, zanieczyszczenia przemysłowe zawarte w opadach deszczu, przebieg…

9. Czy warto ponosić wysokie koszty zakupu wycieraczek w ASO?

Naszą misją jest zapewnienie na rynku produktu wysokiej jakości w przystępnych, krajowych cenach. W wielu przypadkach wycieraczka w ASO kosztuje kilka razy więcej niż u naszych Partnerów sprzedaży, przeprowadzone przez nas testy nie wykazują wyższości w działaniu czy wyglądzie wycieraczek z ASO w stosunku do wycieraczek VISEE.